Cropol znaczy szybko i bezpiecznie
NIERUCHOMOŚCI W POLSCE

(32) 3286422

  • HR
  • PL
  • GB

Zgłoś zapotrzebowanie

Chcesz kupic lub wynajac lokal, mieszkanie lub inna nieruchomosc ktorej nie znalazles w ofercie? Znajdziemy ja dla Ciebie.

Złóż ofertę on-line

Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, wyslij nam jej podstawowe dane i fotografie.
ZŁÓŻ OFERTĘ ONLINE
a umieścimy ją w naszej ofercie

Szczegóły oferty
oferta nr: 9370963
status: sprzedaż
województwo: Śląskie
miasto: Pszczyna
dzielnica: -
pow. użytkowa: 195.97 m2
pow. działki: 1428 m2
cena: 1 500 000 PLN (7 654 PLN/m2)
Dodatkowe informacje
ilość pokoi: 6
piętro: -
wyposażenie: -
funkcja dotychczasowa: -
ogrzewanie: -
balkon: -
rok budowy: 2006
garaż/parking: -
nieruchomości
Na sprzedaż okazały, dwurodzinny dom w sielankowym otoczeniu poza miastem, w bezpośrednim sąsiedztwie dzikiej przyrody, pól, nieopodal lasu i wody. Na przestronnej, ponad 14-arowej działce, pięknie zagospodarowanej. Oaza ciszy i spokoju, obcowania z naturą.
Dojazd asfaltowy, drogą o nieznacznym natężeniu ruchu, kilka kilometrów i kilka minut drogi od Pszczyny.
Dom posiada dwa niezależne wejścia i w chwili obecnej pełni rolę domu dwurodzinnego, wielopokoleniowego. Natomiast, w razie potrzeby, wystarczy zlikwidować ściankę działową, by powiększyć salon i część dzienną i przywrócić mu funkcję jednorodzinną.
Dom wzniesiono w 2006 roku, w tradycyjnej technologii murowanej, ze ścianami warstwowymi gr. 50 cm. Dach kryty dachówką ceramiczną, podwójnie kładzioną karpiówką. Stropy i schody żelbetowe. Budynek ogrzewany jest nowoczesnym i ekologicznym kotłem na pellet, na parterze ogrzewanie jest podłogowe. W salonie jest też ciekawie wykończony kominek. Kanalizacja jest odprowadzona do przydomowej oczyszczalni ścieków. Na dachu w styczniu 2022 r. zamontowano panele fotowoltaiczne.
Niepowtarzalnego charakteru wnętrzom nadaje wystrój zdominowany egzotycznymi akcentami - od elementów wykończeniowych z drewna egzotycznego (kominek, schody i wiele innych akcentów), poprzez chińskie meble, po niezliczoną ilość afrykańskich i dalekowschodnich drobniejszych artefaktów.
Połowę parteru zajmuje standardowo część dzienna - hall wejściowy, WC, salon i kuchnia. Jest ona na wpół otwarta, ale w głębokiej i dobrze doświetlonej wnęce, co pozwala ją w razie preferencji wydzielić jako osobne pomieszczenie. Z salonu jest wyjście bezpośrednio do ogrodu, poprzez obszerny i trwale zadaszony taras.
Drugą połowę parteru zajmuje w pełni samodzielne, 2-pokojowe mieszkanie z własną kuchnią i łazienką. Na poddasze prowadzi z hallu wykończona egzotycznym drewnem klatka schodowa.
Centralnym punktem jest tu obszerny hall z kątem wypoczynkowym, dużym przeszkleniem i wyjściem na głęboki, zadaszony taras z bajecznym widokiem na ciągnące się po horyzont pola...
Na chwilę obecną poddasze mieści 2 sypialnie i 4 inne pomieszczenia które z uwagi na niedużą liczbę domowników wykorzystywane są jako garderoby i na tym podobne funkcje gospodarcze, ale bez problemu ich kosztem można urządzić kolejne jedną lub dwie sypialnie. Dość ciekawy i nietypowy układ ma łazienka, w której jest zarówno wanna jak i kabina prysznicowa.
Ciekawym uzupełnieniem funkcji domu są piwnice - w największym i bardzo przestronnym pomieszczeniu urządzono zaplecze rekreacyjne ze stołem do ping-ponga i piłkarzyków. Pomieszczenie to jest ogrzewane i wyjątkowo elegancko jak na piwniczne wykończone, może więc tak naprawdę pełnić przeróżne funkcje życiowe - od siłowni po kino domowe czy miejsce do pracy. W piwnicach jest też pralnia, kotłownia i dwa inne pomieszczenia, a wszystkie w tym samym standardzie wykończone płytkami, tynkowane i wymalowane na biało.
Budynek jest gotowy do zamieszkania i nie wymaga żadnych nakładów.
Układ pomieszczeń dobrze oddają zamieszczone rzuty.
Nie ma wprawdzie garażu, ale przed domem jest miejsce do parkowania kilku nawet samochodów. 2-3 miejsca są na utwardzonym terenie przed ogrodzeniem, i tyleż samo na wybrukowanym podjeździe już za bramą. Jest też wystarczająco dużo miejsca, by w razie potrzeby bez problemu postawić 2-stanowiskowy garaż.
W ogrodzie mieści się ciekawa, murowana z cegły, zamykana i częściowo przeszklona altana, a w zasadzie nieduży domek. Jest zasilona w przyłącze elektryczne, a z boku ma wmurowany grill oraz wędzarnię.
Powierzchnia użytkowa mieszkalna (parter i poddasze) - 195,97 m2
Powierzchnia użytkowa piwnic - 120,20 m2
Powierzchnia całkowita - 316,17 m2
Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.
Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.
Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.
A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.
CROPOL   NIERUCHOMOŚCI
www.cropol.pl
Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Agent prowadzący: Adrian Poznachowski
Telefon: 660 520 310

Oferta nr 9370963 wysłana z systemu LocumNet Online

Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Oferty na mapie powiększ
nieruchomości
nieruchomości

Cropol Nieruchomości, Plac Filipa Nowary21, 43-100 Tychy, telefon (32) 328 64 22, kom. 603893120, biuro@cropol.pl

Projekt Cropol - Realizacja ProNet sp. z o.o.