Cropol znaczy szybko i bezpiecznie
NIERUCHOMOŚCI W POLSCE

(32) 3286422

  • HR
  • PL
  • GB

Zgłoś zapotrzebowanie

Chcesz kupic lub wynajac lokal, mieszkanie lub inna nieruchomosc ktorej nie znalazles w ofercie? Znajdziemy ja dla Ciebie.

Złóż ofertę on-line

Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie, dom, lokal lub inną nieruchomość, wyslij nam jej podstawowe dane i fotografie.
ZŁÓŻ OFERTĘ ONLINE
a umieścimy ją w naszej ofercie

Szczegóły oferty
oferta nr: 3830963
status: sprzedaż
województwo: Śląskie
miasto: Pszczyna
dzielnica: -
pow. użytkowa: 560 m2
pow. działki: 1760 m2
cena: 560 000 PLN (1 000 PLN/m2)
Dodatkowe informacje
ilość pokoi: 10
piętro: -/2
wyposażenie: -
funkcja dotychczasowa: -
ogrzewanie: -
balkon: -
rok budowy: 2004
garaż/parking: -
nieruchomości
Na sprzedaż obiekt wyjątkowy i nietypowy - pomniejszona, ale możliwie wierna kopia zameczku myśliwskiego Książąt Pszczyńskich w Promnicach. Jest to niedokończona inwestycja, pozostawiona na etapie stanu surowego i zabezpieczona. Usytuowana jest w malowniczej okolicy pod Pszczyną, w bardzo bliskim sąsiedztwie -ok. 150 m - zwartego kompleksu lasów pszczyńskich, a w bezpośrednim sąsiedztwie kilkuhektarowego lasu prywatnego. Sama parcela pod budynkiem ma 1760 m2, natomiast istnieje możliwość dokupienia gruntów sąsiednich - ok. 0,5 ha i więcej z warunkami zabudowy z jednej strony, oraz 2,5 ha wspomnianego lasu z drugiej strony. W przypadku tegoż lasu jest również możliwość wieloletniej dzierżawy. Jest to las z bardzo starym, m.in. dębowym drzewostanem, w którym można urządzić przepiękny park.

Powierzchnia użytkowa na dwóch zasadniczych kondygnacjach (parter + piętro) to ok. 372 m2. Do tego doliczyć trzeba ok. 100 m2 na poddaszu, m. in. w monumentalnej wieży. Jednak z największym rozmachem potraktowany jest salon kominkowy - jest to pomieszczenie o imponujących wymiarach 6 x 12 metrów i wysokości dochodzącej do 8 metrów! (podstawa dachu zaczyna się na wysokości 4,40 m). Powtórzono tu również konstrukcyjne rozwiązanie więźby dachowej ze wspomnianego zameczku w Promnicach, które odpowiednio wyeksponowane stanowić może ciekawą architektoniczną dominantę.

Znaczna część budynku (tzn. za wyjątkiem salonu i wieży) jest podpiwniczona. Są to wysokie, w solidnej żelbetowej konstrukcji pomieszczenia, suche i doświetlone. Przewidziane były nawet pod możliwość wykorzystania na zaplecze kuchenne, bo jednym z pomysłów na ten budynek był nieduży hotel. Ale równie dobrze mogą pomieścić garaż, siłownię, bilard i różne inne gospodarcze funkcje. Potencjał adaptacyjny budynku jest zresztą bardzo szeroki, od prywatnej rezydencji po szeroko pojęte funkcje użytkowe czy rekreacyjne, z uwagi na tak bliskie sąsiedztwo niemal nieograniczonych terenów leśnych.

Oferta unikalna na skalę regionu, a cena naprawdę okazyjna, PILNA SPRZEDAŻ !i UWAGA - dla osób z nieokiełznanym potencjałem - dysponujemy jeszcze hektarami dziewiczych terenów w zasięgu krótkiego spaceru od tej nieruchomości...Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.

Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.

Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.

A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.CROPOL NIERUCHOMOŚCI

www.cropol.pl

Mirko Daničić

numer licencji: 11729

Agent prowadzący: Adrian Poznachowski

Telefon: 660 520 310

Mirko Daničić
numer licencji: 11729
Oferty na mapie powiększ
nieruchomości
nieruchomości

Cropol Nieruchomości, Plac Filipa Nowary21, 43-100 Tychy, telefon (32) 328 64 22, kom. 603893120, biuro@cropol.pl

Projekt Cropol - Realizacja ProNet sp. z o.o.